Frågor eller funderingar?

Ta kontakt med någon från vårt team så hjälper vi dig.

Projektledare

Frida Berglund

+46 738 519 048 

Frida@influencermarketingsummit.se

Chefredaktör, Influens.se

Izabella Bielecka

+46 739 968 492

izabella@influens.se

Head of Sales

Niclas Albäck

+46 735 034 806

niclas@ehandel.se

Key Account Manager

Alexander Thour

+46 735 297 469

alexander@ehandel.se

Key Account Manager

Jennifer Sibenik

+46 735 329 349

jennifer@ehandel.se

Key Account Manager

Simon Bergsten

+46 763 13 08 46

simon@ehandel.se

Biljettfrågor?

biljetter@influencermarketingsummit.se

biljetter@influencermarketing
summit.se

Övriga funderingar:

info@influencermarketing
summit.se

IMS arrangeras av Influens.se